Jan Vaita u školy

3
Please sign in to vote.

Added by HonzaG

- dokud byla ul. Jana Vaita neprůjezdná, dala se bezpečně používat pro jízdu na kole. Poté, co se z ní stala jednosměrka a kdy cyklista jede v protisměru na Doberskou, tak se tam občas dochází k nepříjemným setkáním s auty, která do ulice vjíždí.
- ulici je třeba zobousměrnit pro cyklisty, na přítomnost cyklistů je třeba upozornit aspoň značkou, myslím, že by pomohl i cca 10-15 m dlouhý cyklopruh směrem k Doberské (a případná zúžení parkovacích míst vedle školy)

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top